KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Broszka

Broszka amelia roux blois broszki ameliaroux biżuteria srebro
ręcznie robione broszki broszka amelia roux - bloisbroszki broszka amelia roux - bloisbroszki biżuteria broszka amelia roux - blois

Broszka Amelia Roux - Blois

149 zł
ręcznie robione broszki broszka amelia roux - blois
projektant
kategoria
kolory
Broszka Amelia Roux - Blois jest to broszka dla kobiety ceniących sobie piękno, luksus i wysoki standard życia. Jej stanowczy i pragmatyczny charakter czasami była trudny do zniesienia jednak, dzięki cierpliwości i dużej pracowitości jest w stanie przekonać do swoich racji. Styl życia niektórym może zdawać się apatyczny i powolny ale to dlatego, że kobieta ta musi mieć wszystko zaplanowane i przygotowane na każdą nawet najgorszą ewentualność. Jest rzeczowa, rozważna, przez co czasami wydaje się zbyt powściągliwa. Lubi towarzystwo innych ludzi ale to co ceni najmocniej to rodzina i najbliżsi przyjaciele.

KOSZT TRANSPORTU
• Paczka Pocztowa Priorytetowa: 14,00 zł
• Przesyłka Kurier: 15,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta AmeliaRoux naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręcznie robione broszki • inne przedmioty kategorii biżuteria - broszkiręcznie robione AmeliaRoux
koszyk
zamknij