KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Broszka

Broszka amelia roux bondy broszki ameliaroux biżuteria srebro
ręcznie zrobione broszki broszka amelia roux - bondytrendy broszki broszka amelia roux - bondyczarne broszki broszka amelia roux - bondysrebro broszki broszka amelia roux - bondytrendy broszki srebro broszka amelia roux - bondybroszki srebro broszka amelia roux - bondysrebro broszki broszka amelia roux - bondytrendy broszki srebro broszka amelia roux - bondy

Broszka Amelia Roux - Bondy

149 zł
ręcznie zrobione broszki broszka amelia roux - bondy
projektant
kategoria
kolory
Broszka Amelia Roux - Bondy to broszka dla kobiety z wielką ochotą do życia i pewnością siebie. Czasami potrafiącą
przerodzić się w lekką arogancję i chęć panowania nad wszystkim. Głównie jest to spowodowana dużą inteligencją i potrzebą doskonałości. Każda zadanie musi zostać wykonane jak najlepiej i nie ma odstępstwa od tej reguły. Optymizm, zdecydowanie i działanie na dużą skalę to jej główna domena. Nie ma potrzeby konkurowania z innymi, gdyż jest przekonana o swojej wartości i nie musi nic nikomu udowadniać. Jest szlachetna, uczciwa i godna zaufania. W kontaktach z ludźmi czuje się jak ryba w wodzie. W miłości szuka partnera który będzie ją podziwiał, ale i którego ona będzie mogła podziwiać, a gdy już go znajdzie nie odda go nikomu.
KOSZT TRANSPORTU
• Paczka Pocztowa Priorytetowa: 14,00 zł
• Przesyłka Kurier: 15,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta AmeliaRoux naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręcznie zrobione trendy broszki • inne trendy przedmioty kategorii biżuteria - broszkiręcznie zrobione AmeliaRoux
koszyk
zamknij