
Ta świąteczna broszka to dokładnie ten typ drobiazgu, który robi różnicę - nawet gdy na co dzień nie lubisz przesady w biżuterii, tutaj uśmiech przychodzi razem z motywem małego buldożka francuskiego. Pies w sweterku wygląda jak wyjęty z zimowej pocztówki, a intensywne barwy sprawiają, że Twój płaszcz, sweter czy torebka od razu nabierają charakteru.
Wykonanie jest ręczne i wykończone ekologicznie - powierzchnia jest zabezpieczona lakierem. Zwróć uwagę, że w lakierowanej warstwie mogą pojawić się drobne pęcherzyki powietrza (to naturalny efekt rękodzieła, nie wada). Broszka ma zapięcie poziome i ma ok. 4,5 cm wysokości, więc wygodnie leży na ubraniu.
Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla kobiety, która kocha psy (albo sama ma buldożka francuskiego), to trafienie „w punkt” - elegancko, świątecznie i z nutą domowego ciepła.