Ręcznie filcowana broszka - Gil z wełny merynosów
Ręcznie filcowana broszka - Gil z wełny merynosów
Ręcznie filcowana broszka - Gil z wełny merynosów
Broszka filcowana - GilBroszka filcowana - GilBroszka filcowana - Gil

Broszka filcowana - Gil

niedostępny

Skontaktuj się z Projektantem Esart - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Esart
5/5 - 9 ocen
Broszka filcowana z delikatnej wełny Merynosów. Dla miłośników zimowych ptaków - Gil będzie ciekawym akcentem garderoby.
Wysokość broszki 5,5 cm
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Jeśli lubisz biżuterię z historią, a jednocześnie chcesz wyglądać wyjątkowo, ta broszka filcowana - Gil będzie strzałem w dziesiątkę. Jej motyw to zimowy ptak, czyli gil - drobny, a przyciągający uwagę dodatek, który ożywi Twoją stylizację nawet w chłodniejsze dni.

Broszka powstała ręcznie z delikatnej wełny merynosów, dzięki czemu ma miękką, naturalną fakturę. Całość została starannie uformowana tak, aby sylwetka ptaka wyglądała estetycznie i „żywo”. Wymiary: wysokość 5,5 cm.

To biżuteria stworzona z myślą o kobietach, które chcą podkreślić swój styl w subtelny sposób. Możesz przypiąć ją do wełnianego płaszcza, swetra, szala, kurtki czy czapki - wszędzie tam, gdzie chcesz dodać charakteru. Sprawdzi się również jako oryginalny prezent dla miłośniczki ptaków, rękodzieła i zimowej estetyki.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
broszka filcowana - jeż - Biżuteria
Jeżyk jest śliczny. Broszka wygląda dokładnie tak samo jak na zdjęciu, a to za sprawą ogromnej pasji i talentu artystki . Szczerze polecam ❤️
filcowana - puchacz - Biżuteria broszki
To mój kolejny zakup i kolejny zachwyt,cudo!Starannie wykonana ,piękna,sprawiła radość obdarowanej osobie..Polecam!
jeżyk - filcowana broszka
Jezyk jest przeuroczy!Wykonany z wielką starannością w każdym detalu.Sprawil mi wielką radość.Na pewno nie będzie to mój ostatni zakup,polecam!