KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Broszka:

Broszka motyl turmalinem broszki witrazka turmalin kwarc
hand-made broszki broszka: motyl z turmalinembroszki turmalin broszka: motyl z turmalinemczarne broszki kwarc broszka: motyl z turmalinemturmalin broszki różowe broszka: motyl z turmalinem

Broszka: Motyl z turmalinem

90 zł
hand-made broszki broszka: motyl z turmalinem
projektant
oceny
4,9/5 - 8 opinii
kategoria
Niesamowita faktura kamienia: czarny i błyszczący, z widocznymi warstwami jak kolejne pokłady ziemi powstające przez miliony lat. Kamienie zawierają tajemnice o istnieniu ziemi, kosmosu, a może i wszystkiego?
Niezgłębioną czerń łagodzi delikatny kolor kwarcu różowego.
Kwarc różowy swoim różowym, delikatnym blaskiem sprzyja łagodności, czułości i miłości. Leczy rany serca, powstałe w ciągu naszego życia wskutek brutalności, nieprzychylności i niedostatecznej uwagi innych ludzi. Pokazuje ile faktycznie miłości oraz czułości skrywa się w naszej własnej istocie. Uczy wybaczania sobie i innym. Otwiera serca na wszystko, co piękne, między innymi w muzyce, malarstwie. Ożywia fantazję i twórcze myślenie artystów.

Unikalna broszka wykonana w technice Tiffaniego, z kamieni półszlachetnych: czarnego turmalinu i kwarcu różowego, oprawionych w cynę.

Wymiary: 7 x 5 cm
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Witrazka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• hand-made broszki • inne przedmioty kategorii biżuteria - broszkihand-made Witrazka
broszki Witrazka / broszki:
koszyk
zamknij