KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Sutaszowa

Sutaszowa broszka szarym guzikiem broszki sirius92 sutasz
ręcznie zrobione broszki sutaszowa broszka z szarym guzikiemręcznie zrobione broszki broszka sutaszowa z szarym guzikiemszare broszki sutaszowa broszka z szarym guzikiembroszka broszki pomarańczowe sutaszowa z szarym guzikiemręcznie zrobione broszki soutache sutaszowa broszka z szarym guzikiembroszki soutache sutaszowa broszka z szarym guzikiemsoutache broszki sutaszowa broszka z szarym guzikiemręcznie zrobione broszki soutache sutaszowa broszka z szarym guzikiem

Sutaszowa broszka z szarym guzikiem

130 zł
ręcznie zrobione broszki sutaszowa broszka z szarym guzikiem
projektant
oceny
4,8/5 - 12 opinii
kategoria
Kolorowa broszka wykonany techniką haftu sutaszowego (sutasz szyty) w kolorach pomarańczowym i szarym z wykorzystaniem między innymi szarego guzika, jadeitów w odcieniach szarym i pomarańczowym, metalicznych kuleczek, koralików Toho oraz Dagger. Broszka wykończona miękkim filcem, obustronnie impregnowana.
Broszka ma wymiary: 6 cm wysokości i 6 cm szerokości.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł
• Przesyłka Kurier: 16,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Sirius92 naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   ręcznie zrobione broszki   • biżuteria - broszkibroszki Sirius92
Sirius92 broszki:
koszyk
zamknij