Broszka filcowana Piesek - pudel z naturalnej wełny
Broszka filcowana Piesek - pudel z naturalnej wełny
Piesek broszka filcowanaPiesek broszka filcowana

Piesek broszka filcowana

129,00 zł
handmade piesek broszka filcowana
sprzedaje: Esart
5/5 - 9 ocen
Broszka filcowana ręcznie z naturalnej wełny.
Wielkość 6,5 cm x 4 cm
Doszyte zapięcie broszkowe
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Ta broszka filcowana Piesek - pudel to taki mały „uśmiech” do codziennych stylizacji. Wykonana ręcznie z naturalnej wełny, ma miękki, przyjemny w dotyku charakter i wiernie oddany urok pieska. Kiedy pierwszy raz ją przypięłam, od razu zauważyłam, jak potrafi ożywić nawet najbardziej klasyczny sweter czy płaszcz - bez przesady, ale z wyczuciem.

Model ma wielkość 6,5 x 4 cm i doszyte zapięcie broszkowe, dzięki czemu stabilnie trzyma się na ubraniu. To świetny wybór, jeśli kochasz motywy zwierzęce albo szukasz prezentu „od serca” dla kogoś, kto ma słabość do psów.

  • dla fanek pupili i klimatu handmade
  • na co dzień: marynarka, kurtka, szalik, torebka
  • uwaga: zapięcie jest metalowe, więc warto przypinać ostrożnie

Jeśli lubisz dodatki z historią i fakturą, ta przypinka od razu może stać się Twoją ulubioną.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
broszka filcowana - jeż - Biżuteria
Jeżyk jest śliczny. Broszka wygląda dokładnie tak samo jak na zdjęciu, a to za sprawą ogromnej pasji i talentu artystki . Szczerze polecam ❤️
filcowana - puchacz - Biżuteria broszki
To mój kolejny zakup i kolejny zachwyt,cudo!Starannie wykonana ,piękna,sprawiła radość obdarowanej osobie..Polecam!
jeżyk - filcowana broszka
Jezyk jest przeuroczy!Wykonany z wielką starannością w każdym detalu.Sprawil mi wielką radość.Na pewno nie będzie to mój ostatni zakup,polecam!
•   hand-made modne broszki   •
KOSZT TRANSPORTU
19,00 zł (Kurier inPost)
16,50 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Esart naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >