KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Sutaszowa

Sutaszowa broszka odcieniu szmaragdowym broszki sirius92
ręczne wykonanie broszki sutaszowa broszka w odcieniu szmaragdowymefektowne broszki sutaszowabroszka sutaszowa broszka w odcieniuszare broszki broszka sutaszowa w odcieniusutaszowabroszka broszki zielone sutaszowa broszka w odcieniuefektowne broszki soutache sutaszowa broszka w odcieniubroszki soutache sutaszowa broszka w odcieniusoutache broszki sutaszowa broszka w odcieniuefektowne broszki soutache sutaszowa broszka w odcieniu

Sutaszowa broszka w odcieniu szmaragdowym

132 zł
ręczne wykonanie broszki sutaszowa broszka w odcieniu szmaragdowym
projektant
oceny
4,8/5 - 12 opinii
kategoria
Stylowa broszka wykonany techniką haftu sutaszowego (sutasz szyty) w kolorach szmaragdowym oraz szarym z wykorzystaniem między innymi szarego guzika, srebrnych kuleczecz, koralików Toho oraz Dagger. Broszka wykończona miękkim filcem, obustronnie impregnowana.
Broszka ma wymiary: 7,5 cm wysokości i 7 cm szerokości.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł
• Przesyłka Kurier: 16,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Sirius92 naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   Ręczne wykonanie efektowne broszki   • biżuteria - broszkiRęczne wykonanie Sirius92
Sirius92 broszki:
koszyk
zamknij