KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Sutaszowa

Sutaszowa broszka niebieskim guzikiem broszki sirius92 sutasz
ręcznie zrobione broszki sutaszowa broszka z niebieskim guzikiemnietypowe broszki sutasz sutaszowa broszka z niebieskimżółte broszki sutasz sutaszowa broszka z niebieskimbroszka broszki sutaszowa z niebieskimnietypowe broszki broszka sutaszowa z niebieskimbroszki broszka sutaszowa z niebieskimbroszka broszki sutaszowa z niebieskimnietypowe broszki broszka sutaszowa z niebieskim

Sutaszowa broszka z niebieskim guzikiem

128 zł
ręcznie zrobione broszki sutaszowa broszka z niebieskim guzikiem
projektant
oceny
4,8/5 - 12 opinii
kategoria
Kolorowa broszka wykonany techniką haftu sutaszowego (sutasz szyty) w kolorach niebieskim i żółtym z wykorzystaniem między innymi niebieskiego guzika, perły Swarovskiego w odcieniu cytrynowym, żółtych jadeitów, kobaltowego agatu koralików Toho oraz Dagger. Broszka wykończona miękkim filcem, obustronnie impregnowana.
Broszka ma wymiary: 6,5 cm wysokości i 6,5 cm szerokości.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Sirius92 naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   ręcznie zrobione nietypowe broszki   • biżuteria - broszkiręcznie zrobione Sirius92
Sirius92 broszki:
koszyk
zamknij