KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na upominek!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Broszka

Broszka amemia roux arras broszki ameliaroux biżuteria srebro
ręcznie robione broszki broszka amemia roux - arrasręcznie robione broszki broszka amemia roux - arrasbroszki biżuteria broszka amemia roux - arrasbiżuteria broszki broszka amemia roux - arrasręcznie robione broszki biżuteria broszka amemia roux - arrasbroszki biżuteria broszka amemia roux - arras

Broszka Amemia Roux - Arras

149 zł
ręcznie robione broszki broszka amemia roux - arras
projektant
kategoria
kolory
Broszka Amelia Roux Arras jest to broszka dla odważnej kobiety, która lubi mieć własne zdanie i musi na nam stawiać. Jest niezwykle energiczna, pomysłowa i pracowita. Uwielbia podróże i nowe wyzwania. Jej spontaniczność i dynamiczny styl życia niektórych może razić, a niektórych fascynować. Czasami przez swój charakter bywa lekkomyślna, ale tylko dlatego, że lubi przewodzić i nie boi się porażki. Wszelkie niepowodzenia bardzo przeżywa, ale szybko o nich zapomina bo przecież życie to pasmo nieustannych wyzwań.
Uwielbia silnych i zdecydowanych facetów, którzy są w stanie nadążyć za jej stylem życia. Dzięki swojemu niezwykłemu wdziękowi, lubi towarzystwo i duże imprezy na których uwielbia brylować.
KOSZT TRANSPORTU
• Paczka Pocztowa Priorytetowa: 14,00 zł
• Przesyłka Kurier: 15,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta AmeliaRoux naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
ręcznie robione broszki • inne ręcznie robione przedmioty kategorii biżuteria - broszkiprace AmeliaRoux
koszyk
zamknij